Přejít na Gender Studies

Škoda Auto

1. březen 2018

Holky, přijeďte za námi do Mladé Boleslavi! Čeká na vás pestrý program, během něhož se podíváte na výrobu aut v přímém přenosu, zahrajete si hry, seznámíte se se studentkami a čerstvými absolventkami, které zde pracují a přitom ještě nedávno stály samy před rozhodnutím, na jakou školu se vydají.

 
Více

Konplan s.r.o.

28. únor 2018

Jsme tým profíků poskytujících služby v oborech strojní a elektro konstrukce, vývoje software (C#, Java), PLC programování a administrativního engineeringu. Pracujeme pro firmu Krones, jedničku na trhu v nápojovém průmyslu. Spolu s německými kolegy pracujeme na projektech pro významné zákazníky jako jsou Coca-cola, Nestlé, Heineken a v ČR např. Pilsner Urquell, Bohemia Sekt, Mattoni a další. Momentálně sídlíme v Avalon Business Center v Plzni a jelikož stále rosteme, rozhodli jsme se postavit novou budovu. V roce 2020 se budeme stěhovat na Borská pole do blízkosti Západočeské univerzity. 

 

Více

Ricardo Prague s. r. o.

28. únor 2018

V Ricardu se zabýváme především vývojem pro automobilový průmysl. Umíme navrhnout nejsilnější motory, nejefektivnější převodovky i nejkrásnější motorky. Vedle toho programujeme software, který inženýrům pomáhá v jejich práci při vývoji jednotlivých součástek i celých aut. Mezi nejzajímavější projekty patřil vývoj převodovky pro Bugatti Veyron, návrh motoru či baterky do McLarenu nebo práce na obrovském lodním motoru, který zabírá prostor přes dvě patra normálního domu.
 

Více

Průmstav a SMP CZ

28. únor 2018
PRŮMSTAV a SMP CZ patří do mezinárodní skupiny VINCI. Ta působí v oblastech stavebnictví a koncesí ve stovce zemí světa a zaměstnává téměř 180 000 spolupracovníků. Naše pracovní týmy se podílejí na řešení problémů týkajících se mobility, zkrácení vzdáleností, zlepšení životních podmínek, optimalizace městských zařízení nebo rozvoje biologické rozmanitosti měst. Pomáháme propojovat města a přinášet do nich život na jejich povrchu i pod ním.
Více

MSD IT

28. únor 2018

Naše společnost patří mezi přední světové farmaceutické firmy (působí ve 140 zemích) zaměřující se na vývoj inovativních léčiv. MSD IT, pražský IT Hub, který zaměstnává více než 900 lidí, spoluurčuje směr digitální revoluce ve zdravotnictví.

 

Více

Vodafone

28. únor 2018

Vodafone je technologická společnost, kterou znáte hlavně jako mobilního operátora. To ale není vše, co tu děláme a proto bychom vás rádi provedli světem technologií budoucnosti na naší centrále na Stodůlkách.

 

Více

FI MUNI

27. únor 2018

Na Fakultě informatiky MUNI máme spoustu skvělých inspirativních žen. A tak jsme si řekli, že si je nebudeme nechávat jen pro sebe. Přizvaly jsme i ženy, které po studiu na FI zazářily ve vlnách IT businessu. A tak se zrodil Girls Day na FI MUNI – speciální den pro holky.

Více