Přejít na Gender Studies

Pro holky

Chceš pracovat v takovém oboru, který tě bude bavit a zároveň ti zajistí slušný příjem a ekonomickou nezávislost v budoucnu? Vyber si technický směr a nebudeš litovat!

Můžeš ovlivnit budoucnost technologií a vědy a učinit život lidí lepším a snazším. Přírodní vědy, technologie, IT a matematika jsou také dobrý základ pro jakékoliv jiné povolání – mnoho z úspěšných žen v byznysu a politice jsou absolventkami takových oborů.

Jdi se podívat na Girls Day, kde se seznámíš s různými profesemi, vyzkoušíš si na jeden den práci v praxi, promluvíš s lidmi v oboru a získáš důležité kontakty. Dozvíš se, kam jít dál na školu nebo kde si hledat práci. Tento den byl vytvořen speciálně pro tebe, tak neváhej a přihlas se.

Klikni na firmu a dozvíš se víc o programu.

V Praze a středních Čechách: Škoda Auto, Vodafone, Průmstav a SMP CZ, MSD IT, Ricardo Prague s. r. o.

V Brně: Red Hat

V Plzni: Konplan s. r. o.

Registrace pro ročník 2018 byla ukončena.

Přihlas se na Girls Day

Nevyplňujte, prosím:
Jméno:*
Příjmení:*
Název školy:*
Rok narození:*
Email:*
Telefon:*
Kam se chci jít podívat (uveď alespoň 3 firmy ze seznamu firem a univerzit, o kterou máš zájem, v Plzni a Brně stačí vybrat jednu):*

Mám zájem zúčastnit se akce:
 

Odesláním přihlášky poskytujete souhlas se zpracováváním osobních údajů ze strany Gender Studies, o.p.s. a společností zúčastněných na projektu Girls Day pro účely organizace projektu.