Přejít na Gender Studies

KONPLAN

24. únor 2021
Jsme společnost sídlící v Plzni, která se z 5 ambiciózních zaměstnanců rozrostla v nadnárodní firmu o více než 200 zaměstnancích, jejichž číslo neustále narůstá. Stojí za námi německá mateřská společnost Krones se sídlem v Neutraublingu nedaleko bavorského Regensburgu. Společnost Krones je světovým poskytovatelem komplexních řešení v oblastí nápojového a potravinářského průmyslu. Díky spolupráci s mateřskou společností KONstruujeme a PLÁNujeme nápojové linky pro ty nejlepší značky. Momentálně sídlíme v nové moderní budově v blízkosti Západočeské univerzity v Plzni. V následujících letech se plánujeme rozšířit na 300 zaměstnanců.
Více

ŠKODA AUTO

23. únor 2021

Přijďte se podívat do virtuálního světa ŠKODA AUTO na platformě Confer-o-Matic a nahlédněte do fungování jedné z nejmodernějších společností v České republice. Získejte cenné zkušenosti, znalosti ale i kontakty, které vám pomohou odstartovat budoucí kariéru.

Seznámíte se s prací a odborníky z Technického vývoje, Výroby, IT nebo Businessu a poznáte cestu vozu od první skici až po finální produkt. Zjistíte, jaké možnosti nabízí ŠKODA AUTO talentovaným studentům a absolventům a odnesete si zajímavé rady a tipy z vašeho oboru.

 

Více

CN Group CZ

23. únor 2021
Jsme software house se skandinávskou firemní kulturou, který se věnuje vývoji softwaru na míru pro zahraniční klienty z celé řady oborů. Máme zde projekty z oblasti módního průmyslu, bankovnictví, letectví, bezpečnosti nebo například z oblasti udržitelných energií.
Více

Vodafone Czech Republic

23. únor 2021
Skupina Vodafone Group provozuje mobilní a pevné sítě ve 22 zemích a ve 48 dalších spolupracuje v oblasti mobilních sítí s partnery. K 30. červnu 2020 měla více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 27 milionů zákazníků s pevným připojením a více než 22 milionů televizních zákazníků. Pracujeme na tom, abychom vybudovali digitální společnost, která podporuje socio-ekonomický rozvoj, je otevřená všem a je ohleduplná k naší planetě.
Více

MSD Czech Republic

23. únor 2021
Naše společnost patří mezi přední světové farmaceutické firmy (působí ve více než 140 zemích) zaměřující se na vývoj inovativních léčiv. MSD pražský IT Hub, který zaměstnává více než 900 lidí, spoluurčuje směr digitální revoluce ve zdravotnictví.
Více

7. ročník Girls Day 2019

27. květen 2019

Brzy ráno nasedáme do speciálně vypraveného autobusu z Černého Mostu směr Mladá Boleslav, abychom se zúčastnily mezinárodního dne dívek v ICT ve Škodě Auto. Přivítány jsme koblížkami s nutelou, koláči a ovocnými džusy, a to se den hned lépe začíná. Letošním mottem dne dívek ve škodovce je dotknout se všemi pěti smysly vývoje vozu. Ve vzduchu to šumí nadšením. A je na co se těšit.

Více