Přejít na Gender Studies
feminismus.czčlánky › CN Group CZ

CN Group CZ

23. únor 2021
Jsme software house se skandinávskou firemní kulturou, který se věnuje vývoji softwaru na míru pro zahraniční klienty z celé řady oborů. Máme zde projekty z oblasti módního průmyslu, bankovnictví, letectví, bezpečnosti nebo například z oblasti udržitelných energií.

Naši lidé vyvíjí webové, desktopové a mobilní aplikace v celé řadě moderních technologií. Ale najdeš u nás také oddělení, které se věnuje designu a výrobě malých mechanických zařízení, jako jsou například holící strojky, za jejichž design jsme dostali prestižní ocenění.

Pro ty kolegy, kteří mají rádi matematiku zde máme projekty z oblasti Machine Learningu a Data Science (ale tam ti k tomu nemůžeme bohužel říct více....projekty jsou tak tajné, že to, co na nich náš tým dělá, ví jenom pár lidí ve firmě 😉).

Jednou z nejdůležitějších hodnot CN Group je vzdělávání a rozvoj IT komunity v České republice. Naši lidé přednáší na vysokých školách, lektorují na kurzech Czechitas, ale také přednáší na světových konferencích.

Jsme pyšní na to, kolik žen u nás máme a že můžeme rozšiřovat povědomí o tom, že IT už dávno není oborem pouze pro muže…a vůbec?! Byl jim někdy?

 

Program Girls Day 22. dubna 2021:

09:00 – 9:20 Úvod ke Girls Day (10 minut), představení společnosti CN Group a programu dne (10 minut)
9:20 – 9:50 Seznámení s našimi holkami v týmu (Jaká byla jejich cesta do IT? Proč si vybrali právě tento obor? Jaká je jejich pozice a náplň práce?)
9:50 – 10:00 Pauza
10:00 – 11:00 Programování: Chceš si vyzkoušet pod vedením našich úžasných vývojářek naprogramovat svoje vlastní prezentační stránky? Přidej se k nám a pojď si pomocí HTML a CSS vytvořit svoje portfolio, a nebo prezentaci svých zájmů!
11:00 – 11:10 Pauza
11:10 – 12:00 Programování
12:20 – 13:00 Závěr a rozloučení + Soutěž: Jednou z klíčových schopností vývojáře je schopnost rychle a efektivně googlit informace 😊 Proto jsme pro tebe připravili malou googlovací soutěž, kde budeš mít možnost kromě výhry zajímavých cen také zjistit, zda je IT opravdu mužský obor?

 

 

Online platforma: 

Kontaktní osoba: Andrea Soumarová, soumarova@cngroup.dk, +420 606 635 369